Zobacz reportaż  "Nieznanego Świata" z kamiennych kręgów.

 

GRY FABULARNE W MAGICZNYCH KRĘGACH - pfoto story


kregi ayahuasca 0039Wędrówka przez wcielenia, stare zależności, karmiczne sploty, a przede wszystkim długa tradycja błędnych ideologii... zostawiły u większości z nas głębokie ślady.
Przeprowadzane w ramach różnych religii obrzędy i rytuały, składane w ekstatycznym transie przysięgi, nałożone na czakramy pieczęcie i symbole o ogromnej sile oddziaływania... ograniczają teraz wolny rozwój.
Najwyższy czas zniszczyć stare struktury i wzorce, usunąć skostniałe przekonania i wytyczyć nowe kierunki! Najważniejszym z nich jest... duchowa wolność.

W pierwszych dekadach Nowej Ery wciąż jeszcze przeżywamy CZAS PORZĄDKÓW PO MINIONEJ EPOCE. 

szamanizm aldonkaOwe "porządki" każdy z nas winien zacząć od siebie w myśl zasady, że gdy posprząta własne podwórko, świat będzie czysty.
Ci, którzy nie porządkują w swoich wnętrzach, zmuszeni są robić to w świecie materii, jak miało to miejsce m.in. po powodziach i licznych trzęsieniach ziemi, na gruzach WTC czy po uderzeniach tsunami ... Każdy z nas ma wolną wolę i wybór, w jaki sposób chce się oczyścić.
Na drodze duchowej jest z pewnością bezpieczniej, a w kamiennych kręgach - ciekawiej.

kregi 0098aProgram zmazania starych, energetycznych kodów czyli gry fabularne w magicznych kręgach druidów stworzyłam w latach 90-tych XX w. Pomogły wielu ludziom, więc zawsze, gdy są potrzebne - dołączam je do ceremonii ayahuaski.

Jest to szczególnie korzystne dla osób posługujących się głównie rozumem lub zanadto związanych z ideologią, która nie przystaje do nowych czasów.

Po bajkowej wyprawie w przedhistoryczną przeszłość z całą pewnością łatwiej jest otworzyć się na ducha Prawdy i Poznanie, przekraczające ramy znanych nam religii bądź filozofii. Ludzie po takim doświadczeniu o wiele łatwiej postrzegają siebie w wielu ciałach i czasach, głęboko też rozumieją wpływ własnych słów, myśli i uczuć na przyszłe doświadczenia i los. yantra linia1


RYTUAŁY MAJĄ MOC!!!

Obrządek, przeprowadzony z pewną dozą wiedzy i umiejętności, wywiera ogromny wpływ na duszę i podświadomość. Stąd tak wielka jest jego skuteczność w kształtowaniu zachowań człowieka i dokonywanych przez niego wyborów. W ten sposób programowano już losy całych społeczności.

Stosowana tu MAGIA jest banalnie prosta, wystarczy uwzględnić kilka sprawdzonych reguł;

rytSIŁA DOBROWOLNEJ DECYZJI
Każdy rytuał posiada władzę nad naszym życiem, gdy w pełni - ciałem, duszą i umysłem - identyfikujemy się z uroczyście wypowiedzianym SŁOWEM.
Z tego powodu wszelkie śluby poprzedzane były zwykle długotrwałym "praniem mózgu"., w rezultacie czego składaliśmy je w pełni dobrowolnie i z głęboką WIARĄ, że nałożone na nas ograniczenia są słuszne i podobają się Bogu. Naturalnie Bóg nigdy od nas niczego nie żądał! On ustanowił wolną wolę....
Za dokonanym przez nas wyborem stał zawsze jakiś człowiek, który z sukcesem skłonił nas do myślenia w określony sposób.


ŚRODKI PSYCHOAKTYWNE
Jeszcze w średniowiecznym kościele powszechną praktyką było dodawanie do kadzidła haszyszu. Dzięki temu osiągaliśmy szczególny rodzaj transu i słowo, wypowiedziane przez nas z wiarą i przekonaniem, docierało do najgłębszych poziomów ducha. Utrwalało się też na tyle silnie, by kierować naszym życiem przez kolejne inkarnacje.

ŚWIADKOWIE
Rytualne przysięgi odbywały się z reguły w obecności świadków - strażników, których sami (!!!) zazwyczaj prosiliśmy, by kontrolowali późniejszy przebieg zdarzeń.
Gdy zapominamy o nałożonych na siebie ograniczeniach lub gdy w kolejnej inkarnacji zmieniają nam się upodobania, strażnicy zmuszeni są nam o nich przypomnieć. A zatem jako ojcowie, matki, rodzeństwo, partnerzy, dzieci lub przyjaciele.... - poza świadomością, poza rozumem - spełniają swoją powinność do dziś. "Niechcący" choć w gruncie rzeczy celowo utrudniają nam drogę do pieniędzy, udanego związku czy sukcesu...
Musimy jednak pamiętać, że dzieje się to na nasze własne, niegdyś gorące życzenie.

ayahuasca wyprawa w kregiSHOW
Dodatkowym bodźcem dla podświadomości była uroczysta oprawa wydarzenia; szczególne miejsce mocy, kosztowne szaty, obecność charyzmatycznych kapłanów, członków rodziny i grupy podobnie myślących ludzi, na koniec huczne przyjęcie... Krótko mówiąc wielkie wydatki i pompatyczna atmosfera. Im więcej wysiłków i wrażeń, im mocniej poruszona dusza, tym silniejszy efekt.

ZAGROŻENIA
Podczas średniowiecznych ceremonii możliwe było rozwinięcie własnej twórczości werbalnej, a ponieważ nie do końca ufaliśmy ułomnej, ludzkiej naturze, potrzebowaliśmy dodatkowych zabezpieczeń. Na okoliczność złamania ślubów tworzyliśmy więc gotowe scenariusze przyszłych zdarzeń.
Np: Jeśli nie dotrzymam danego słowa to...
...niech oślepnę,
...żebym wyłysiał i żeby mi zęby wypadły,
...żeby moje ciało wydzielało odór piekielny,
...żeby mnie ludzie opuścili,
...niech zamilknę na wieki,
...niech zostanę potępiony,
...niech mnie piekło pochłonie,
---itd. itp
Ludzka kreatywność w tym względzie potrafi zaskoczyć! Owe "pobożne życzenia", wyrażone dobitnie w rytualnym transie, są dla duszy równie obowiązujące jak słowa samej przysięgi.

kamienie90539 nDŁUGOFALOWY EFEKT
ślubów czystości, ubóstwa, milczenia, posłuszeństwa, wierności jednemu panu, wiary w określonego Boga... oznacza w obecnym życiu problemy finansowe, partnerskie i zawodowe. 
Typowym objawem jest codzienny brak radości, toksyczne związki, uciążliwa bieda i poczucie uwięzienia w dramacie życia.

Na szczęście można to zmienić! yantra linia1

 

JAK TO SIĘ ROBI?

kregi ayahuasca 0023Ludzka dusza egzystuje w wieczności, gdzie nie ma zegarów ani kalendarzy. Ona "kombinuje" jak ludzie prości, którzy oddzielają czas ważnymi wydarzeniami: wojną, pożarem, śmiercią ...
Dla niej też coś się stało np. cztery wiosny po wielkiej powodzi.
"Rozumuje" obrazami i uczuciami, a będąc jednocześnie przechowalnią wszystkich zdarzeń, widzi jedno wielkie tu i teraz.

ayahuasca 0a aa4eJeśli nad jakimś programem z hukiem nie opada kurtyna, znaczy, że ten sam spektakl wciąż trwa i trwa i trwa.

Aby zainicjować wielkie zmiany, potrzebujemy zatem mocnego punktu odniesienia, momentu, po którym nasz wewnętrzny świat istotnie stanie się inny.
Pełen wrażeń epizod, sygnał lub spektakularny "obrządek", jak niegdyś ślub- wesele - oczepiny,  pozwala w pełni pojąć, że coś się na zawsze skończyło i będziemy teraz kręcić inną "telenowelę".

ayahuasca drzewoGry fabularne w kamiennych kręgach to właśnie taki epizod. Wielka ciężka kurtyna, opadająca nad wypaczeniami starej ery. Szansa, aby uroczyście anulować i zlikwidować wszystko, co nas obciąża.

Im więcej w tym teatru, symboli, gestów, a nawet kiczu, tym lepiej, najważniejsze zaś są autentyczne, zaangażowane emocje. Podświadomość kocha symbole i teatr, najlepiej zaś zna się na uczuciach.

Warto też na tę okazję kupić sobie specjalne ubranie i nie szczędzić wysiłków, które podkreślą, jak ważny to moment i jak wielką wiążemy z nim nadzieję. 

 

yantra linia1

 


POTĘGA MIEJSCA MOCY

druidW Północnej części Niemiec, na odcinku 150 km ( Osnabrück - Oldenburg /koło Bremy) ciągnie się najdłuższa w Europie droga kultury megalitów.
Oficjalna archeologia twierdzi, że powstała w epoce naczyń lejkowatych, ok.1000 lat przed egipskimi piramidami, ale... Któż określi dokładny wiek kamieni lub moment  ustawienia w określonym porządku?

Najbardziej znane i największe z kamiennych kręgów, isbeker Braut (panna młoda z Visbek), znajdują się tuż obok mojego domu. Kamienie ustawione tam są ze świadomością praw Kosmosu, z ogromnym wyczuciem harmonii i piękna...
Kultura i wiedza twórców tych obiektów zdaje się wielokrotnie przewyższać naszą, zaś siły jakimi dysponowali, były całkiem odmienne, niepojęte i o wiele potężniejsze, niż zdolni jesteśmy sobie wyobrazić.
Słowianie, druidzi i Wikingowie... - ci, którzy korzystali z tych miejsc, by odprawiać swoje obrzędy, po mistrzowsku władali  SIŁAMI NATURY! Ustna tradycja mówi, że cywilizujący Germanów Rzymianie tracili tu całe armie i floty wyłącznie na skutek... szalejących żywiołów!  

bukowa alejaDo kręgów w Visbek prowadzi malownicza aleja tysiącletnich buków, na miejscu zaś witają nas niezwykłej urody, prastare dęby.
Miejsce to jest pod każdym względem niezwykłe, wręcz baśniowe. Szczególnie pozytywne wibracje odbiera tu nawet mało wrażliwy człowiek.
kregi ayahuasca 0024Pulsująca energia smaga stopy i łydki jak wilgotna trawa, a korony drzew wyraźnie chylą się w kierunku głazów. Czas stoi w miejscu i wszystko spowite jest atmosferą milczącej tajemnicy.

Piętno historii, odciśnięte na każdym kamieniu, gwarantuje całą paletę minionych doznań i uczestnicy wycieczki przeżywają terapię reinkarnacyjną live

ayahuasca aldonaNajbardziej majestatyczne głazy lub drzewa zaznaczają miejsca MOCY, w których granica między rzeczywistością a innymi wymiarami zdaje się być bardzo cienka. Niekiedy zupełnie zanika. Jest to szczególnie odczuwalne w czasie pełni, w dni równonocy i przesileń.  
Osoby sensytywne czują to niemal zawsze! Z każdym kolejnym doświadczeniem stają się coraz bardziej świadomi siebie i uśpionych dotąd, nieograniczonych potencjałów. 

Rytuały, odprawiane od "zawsze" w zawsze tych samych, uświęconych miejscach mocy i w tych samym przedziałach CZASU, są najpotężniejsze.  
Wystarczy odpowiednia postawa duchowa, by wypowiedziane tu słowa zyskały MOC realizacji. Szczera decyzja o życiowych zmianach błyskawicznie dociera do kronik Akaszy, odznacza się w podświadomości silnym "stemplem", wpisana zostaje "na zawsze" w naszą aurę i potem - w świecie realnym - nic zdoła się jej oprzeć.


yantra linia1ANTY RYTUAŁY


AYAHUASCA KREGI 01. STÓŁ
OFIARNY

Wycieczkę zaczynam zawsze od stołu ofiarnego.

Niewątpliwie jest to głaz budzący najwięcej emocji, adekwatnie też potrafi być skuteczny w terapii. Ludzie sensytywni i wrażliwi czują tu potężny słup energii, która łączący ten skrawek Ziemi z Kosmosem. Niezwykle silne wibracje kamienia budzą wspomnienia odległych czasów, kiedy to składano ofiary bogom Natury. W średniowieczu bywały to... ofiary z ludzi! W ramach palenia czarownic spłonęła tu niejedna kobieta wiedzy.

AYAHUASCA KREGI 04

Miejsce jest tak mocne i sugestywne, że wystarczy krótka koncentracja; rzut oka do wnętrza i... przed oczyma duszy ukazuje się kalejdoskop nakładających się obrazów i zdarzeń. Łączy je to samo poczucie bólu i bezsilności albo... sadystyczna, krwiożercza uciecha. - Mieszanina krzywdy i winy! (W drodze przez wieczność każdy z nas był wielokrotnie ofiarą, oprawcą lub umywającym ręce "Piłatem").

Wprawdzie trudno zatrzymać poszczególne sceny z przeszłości na dłużej, lecz towarzyszące im uczucia są aż nadto wyraziste. Błyskawicznie też odzwierciedlają się w ciele; typowe jest trzepotanie serca, nogi jak z waty, chęć ucieczki...
TERAZ wszystko zależy od tego, kim czujemy się w tej właśnie chwil! Mamy wreszcie możliwość uzmysłowić sobie władzę nad naszym odczuwaniem. Mamy przecież wolną wolę i wybór! 
Duchem możemy utkwić  na tym stole aż po "koniec świata" albo... Ostatecznie to my decydujemy, czego będziemy doświadczać.

ayahuasca k1ayahuasca k2Wypowiadamy kilka rytualnych formułek przy czym, jeśli tan teatr ma przynieść spodziewany efekt -  ogromnie ważne są puszczone w przestrzeń emocje.

I... Jak twierdzi Yogavasista;

NIC
WE WSZECHŚWIECIE
NIE JEST W STANIE
PRZECIWSTAWIĆ SIĘ
ZDECYDOWANEJ,
LUDZKIEJ MYŚLI

Na koniec;
Spektakularny skok ze stołu utwierdza nas w głębokim przekonaniu, że nikt już nie ma i nie będzie miał nad nami żadnej władzy.

Teraz jesteśmy WOLNI!

Energię, przeznaczoną dotąd na znoszenie cierpień, na pielęgnowanie syndromu ofiary lub kata przemieniamy - TRANSFORMUJEMY - w moc do zasilania śmiałych marzeń i planów.

 

 yantra linia1

 

 

aya wojownik22. KRĄG WOJOWNIKÓW

 

Ludzie obdarzeni wysoką kulturą osobistą zazwyczaj nie akceptują w sobie gniewu i agresji. Niejednokrotnie tłumią je i wypierają. Tymczasem upchnięte w głąb duszy emocje gromadzą się i sumują, przesłaniając miłość, piękno, dobro...

Kaftan bezpieczeństwa założony na jedno uczucie, rozciąga się na wszystkie,dlatego czasem zostaje nam tylko depresja i wielkie cierpienie.


CIMG3225 - KopieNiekiedy nadmiar stłumionego gniewu w sposób niekontrolowany wymyka się na zewnątrz, co powoduje nieskończoną ilość ognisk zapalnych i psuje kontakty międzyludzkie.
Przy sprzyjających tranzytach problem objawia się gwałtownymi nastrojami o charakterze rewolucyjnym, kiedy to energia złości leje się strumieniami, odbierając nam zdolność logicznego myślenia.

W takich to sytuacjach na scenę wkracza wielka polityka i "grupy trzymające władzę" w sposób wyrafinowany kierują uwagą tłumu. Wystarczy ogłosić, że ludzie "z innej wsi" wierzą w fałszywego Boga, by zagrzać wojowników do walki i posiąść cudze dobra.

kamiennie kregi aya 02W ten sposób kipiąca w nas nienawiść i gromadzona od dawna złość stają się narzędziem do zabijania i realizacji cudzych planów.

W "Kręgu wojowników" warto uświadomić sobie wyparte emocje i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru agresji.
Tu możemy wyzwolić nawet długo tłumione uczucia i dać im wreszcie upust. Poprzez solidne rozładowanie oczyszczamy serce i duszę, rozwiązujemy masę wewnętrznych konfliktów i tworzymy przestrzeń na nowe, cudowne doświadczenia.

 

 

yantra linia1

 

 

KAMIENNE KREGI 013. SKRYTE TĘSKNOTY

 

W tym samym kręgu wojowników obecne były żony, narzeczone, dzieci...
Po odejściu wojska, osamotnione czasem po kres swoich dni zostawiały tu zupełnie inne emocje.
My również możemy obudzić tu zapomnianą rozpacz porzuconej wdowy lub sieroty.  Przenika nas bowiem uczucie, że coś, czego już nawet nie potrafimy sobie przypomnieć, brutalnie się skończyło.
Jeśli gdziekolwiek w zakamarkach duszy czai się jeszcze nieutulony żal lub cierpienie, z całą pewnością ujawni się w tym właśnie miejscu. Możemy zrozumieć, że ból, nie pocieszony, zostawiony sam sobie i poddany działaniu czasu nigdy nie znika. Zepchnięty w głąb podświadomości kiełkuje i rośnie jak zasiane ziarno.

aya bole1Stanowi rodzaj tajemnego scenariusza, który wcześniej czy później musi wypłynąć na powierzchnię  i - żeby ujawnić się w całej krasie - przyciągnie nam równie bolesne doświadczenia.

W kręgu wojowników mamy szansę skonfrontować się z własnym niespełnieniem i głęboko ukrytym bólem duszy. Nie po to, by się udręczyć, ale żeby go ukoić. Możemy uświadomić sobie, za czym tęsknimy najmocniej i czego w głębi serca życzymy sobie najgoręcej.
To właśnie najskrytsze pragnienie określa naszą drogę i zadania na aktualną inkarnację. Dajemy mu teraz przestrzeń, niech stanie się naszym drogowskazem...

 

Potencjał, utkwiony w stłumionych uczUciach i emocjach, cała ta zablokowana energia staje teraz wolna do naszej dyspozycji. 

 

yantra linia1

 

 

Aya huasca14. KAMIEŃ EGOISTYCZNEJ WŁADZY

 

Kamień egoistycznego kapłana i wodza budzi uczucie potęgi i podążającą za nią żądzę władzy. Rysuje przed oczami kuszącą perspektywę wykorzystania bliźnich w dowolny sposób.
Tu warto pozbyć się tendencji, która - zgodnie z prawem karmy - wcześniej czy później odbije się rykoszetem i zaowocuje mnóstwem przeciwności losu.
Owe przeciwności przytrafiają się właśnie ludziom, którzy niegdyś dopuścili się nadużyć w tej dziedzinie. Wewnętrznie są tego świadomi i - aby nie napytać sobie więcej biedy - powodują blokadę swojej mocy. Zazwyczaj też żyją poniżej swoich możliwości,   podświadomie chroniąc się przed konsekwencjami i złą karmą.
O wiele korzystniej jednak jest uświadomić sobie kosmiczne prawa, wpoić zasady etyki i ich skrupulatnie przestrzegać, a blokada mocy nie będzie więcej potrzebna.

Na kamieniu podstępnego wodza decydujemy się szanować prawa innych ludzi i przywracamy sobie MOC! Odtąd będziemy "wykorzystywać" do swoich planów jedynie samych siebie i realizować projekty z własnych sił.
Ludzie obdarzeni predyspozycją rządzenia, pojmują w tym miejscu, że prawdziwy władca jest w istocie sługą, działającym na rzecz dobra ogółu.

 

 

yantra linia1

 

 

ayahuasca wladza5. KAMIEŃ KORONACJI

 

Korzystamy z dwóch "kamieni  koronacji" - jeden z nich otwiera ponad stumetrowej długości krąg, zwany przez nas kręgiem "tańczących kamieni".

Obydwa miejsca są idealne, by w pełni sobie uświadomić, a następnie przejąć odpowiedzialność za swoje życie.
Tu koronujemy się na Pana i władcę... swego losu, tu określamy przysługujące nam terytorium.

wladza nad soba

Własne terytorium oznacza dla jednych kilka cm poza ciałem, dla innych szeroki obszar aż po całe państwo - los na pewno to zweryfikuje.
Niezależnie od rozmiarów "królestwa", świeżo upieczony WŁADCA ustala prawa, obowiązujące odtąd w jego przestrzeni życiowej. Jasno określa strefę swoich wpływów i decyduje, kto oraz na jakich warunkach może ją przekroczyć.

szamanizm03 - KopieNaturalnie działa to w obie strony, tak, jak żądamy przestrzeni i wolności dla siebie, z tą samą energią i wolą decydujemy się szanować prywatność i niezależność innych ludzi.

Wypowiadamy stosowne formułki i skok z kamienia koronacji sprawia, że odmienieni wracamy do normalnego świata. Odtąd Pan i Władca swego losu zobowiązany jest  PANOWAĆ nad swoimi myślami, uczuciami i losem.  

 

 

yantra linia1

 

 

kregi006. KAMIEŃ WYBACZANIA

 

W spektakularnym AKCIE WYBACZENIA odpuszczamy każdemu, kto kiedykolwiek w jakikolwiek sposób nas skrzywdził.
Ponieważ znamy już prawdę o wpływie myśli, uczuć i czynów na przebieg życia - świadomi własnej odpowiedzialności za przeżyte doświadczenia odpuszczamy przede wszystkim... sobie.


ayahuasca wybaczanieWybaczamy, że złymi uczynkami sprowadziliśmy na siebie bolesne doświadczenia. Odpuszczamy negatywne myśli, złe postępowanie, pesymistyczne nastawienie i grę chorej wyobraźni. Obwieszczamy wszystko na cztery strony świata...
Jednocześnie oczyszczamy podświadomość z potrzeby tworzenia nowych dramatów i dalszego karania siebie.

Przy pomyślnie przeprowadzonym rytuale ogarnia nas w tym miejscu uczucie bliskości, serdeczności i ciepła.  O wiele pogodniej spoglądamy w przyszłość.

 

 yantra linia1

 

 

kamienne kregi aya 0047. KAMIEŃ SZCZĘŚCIA

 

Gdy mamy już za sobą likwidację syndromu ofiary lub kata, gdy uwolniliśmy się od nadmiaru agresji i żalu, gdy na nowo określiliśmy swoje terytorium i na zawsze przestaliśmy się karać... Gdy nie ma już nic nikomu do wybaczenia, możemy przyznać sobie ostateczne

PRAWO DO SZCZĘŚCIA.

Jest to coś więcej, niż pozwolenie sobie.
W myśl praw Uniwersum ma to być obowiązek szczęścia.

Nie wnikamy w naturę tego stanu ducha i nie określamy, co dla kogo znaczy SZCZĘŚCIE. - Jesteśmy przecież bardzo różni i różne są nasze upodobania.

 

KAMIENNE KREGI AYA 03 Tu chodzi tylko o czyste prawo do samorealizacji i nieposkromionej radości życia. Każdy z nas, indywidualnie ogłasza swoją wolę na cztery strony świata i odtąd pogoda ducha ma stać się miarą naszej wolności.

Kto ma ochotę, ustala jeszcze obowiązującą go odtąd "religię" miłości i zawiera przymierze ze "Stwórcą", który - kimkolwiek i gdziekolwiek jest - ma na celu wyłącznie nasze dobro....

Późniejszy bieg wzdłuż kręgu tańczących kamieni ma zagwarantować błyskawiczną realizację nowych postanowień.

 

yantra linia1

 

 

aya kaplan38. KAMIEŃ WIELKIEGO KAPŁANA - UWOLNIENIE

 

Wszystko zmierza ku Nowemu, wszystko zostało ustalone na nowo, lecz gdy na światło dzienne wypłyną zapomniane, a wciąż aktualne zobowiązania, może ujawnić się wewnętrzny konflikt. Trudno bowiem połączyć obowiązek wiecznego ubóstwa z radowaniem się bogactwem albo śluby czystości z satysfakcjonującym związkiem... itp.

aya kaplan4Nie ma innego wyjścia, trzeba usunąć wciąż aktualne...
•  obietnice wierności jednemu Panu,
•  śluby czystości i cnoty,
•  śluby ubóstwa, milczenia lub posłuszeństwa,
• przysięgi miłości do jednej tylko osoby na całą wieczność,
• deklaracje wiary w jednego tylko Boga,
• - obietnice przyjaźni do końca świata,
• i inne kontrakty, zawarte na Ziemi bądź w innych wymiarach...

Wszystko to - zgodnie z naszą ówczesną wolą - zapieczętowane jest w duszy za pomocą symboli o potężnej sile oddziaływania. Nic zatem dziwnego, że    przeszkadza nam swobodnie realizować marzenia i plany na przyszłość.

KAMIENNE KREGI AYA 05Na szczęście własnoręcznie nałożone na siebie kajdany zdjąć możemy również SAMI  - wyłącznie sami! Liczy się moc naszej DECYZJI i włożone w nią uczucie.
Każdy uczestnik wybiera sobie osobę, której przyznaje status "Wielkiego Kapłana" i przy zgromadzonych świadkach równie rytualnie i malowniczo jak dawniej odwołuje nieaktualne przysięgi, złożone w trakcie (nie tylko) minionych inkarnacji.

aya kaplan2"Przypadkiem" teren ukształtowany jest w taki sposób, że tym razem "kapłan" stoi niżej od człowieka, deklarującego swoją wolę.

Prócz odwołania wszelkich ślubów, zobowiązań, przysiąg, obietnic, kontraktów... zwalniamy świadków-strażników, przyznając im - tak jak sobie - prawo do niczym nieskrępowanej WOLNOŚCI.
Na koniec anulujemy zagrożenia, jakie miały nas dotknąć na wypadek złamania danego niegdyś słowa.  - Bawiąc się likwidujemy wiele ograniczeń i blokad. W wewnętrznej przestrzeni tworzymy  zupełnie nowy świat.


yantra linia1

 

 

kamienne kregi aya 0069. ŚLUBNY ORSZAK

 

Po każdym wyrwaniu chwastów lepiej jest zasadzić (jakiekolwiek) rośliny, aby nie kończące się pielenie nie stało się syzyfową pracą. Dobrze jest, gdy są to rośliny wartościowe...
Tak samo jest po przeprowadzonym rytuale uwolnienia. Po gruntownym oczyszczaniu duszy i umysłu, powstaje w nas sporo "pustego miejsca".
Tę lukę należy zapełnić i ukierunkować nadmiar uwolnionej właśnie energii.

ayahuasca orszakBardzo stara legenda, związana z tym miejscem, opowiada o dziewczynie, która kochała biedaka, lecz zmuszona była wyjść za bogatego starca.
Jadąc karetą na uroczystość zaślubin dokładnie w tym miejscu krzyknęła;

"Lepiej, żeby to wszystko zamieniło się w kamień, niż żeby doszło do tego haniebnego ślubu" .

I słowo stało się ciałem.
To właśnie skupisko kamieni to  zamieniony w kamień "ślubny orszak".

mironski MCząstką prawdy, jaka tkwi w każdej legendzie jest to, że wypowiadane TUTAJ życzenie  rzeczywiście może bardzo szybko się spełnić.
Taką naturę mają miejsca mocy.
ŻYCZENIE musi spełniać pewne warunki;
Ma to być sugestywna, trójwymiarowa wizja, poparta stosowną emocją i gorącym pragnieniem. No i musi się zgodzić z Wielkim Planem...

Po chwili koncentracji każdy puszcza w kosmiczną przestrzeń swoje indywidualne wyobrażenie szczęścia i lepszego jutra.
Wypełniamy nasze dusze pięknymi obrazami i uczuciami. Skupiamy się na tym wszystkim, czego  pragniemy doświadczać.... 

 

yantra linia1

 

kamienne kregi aya 007Zatrzymujemy się na chwilę, by spojrzeć wstecz na wyjątkowo długą wędrówkę przez wcielenia. Zamykamy koło historii.

Dziękujemy sobie za wykonaną, duchową pracę.
Każdy z nas, razem i osobno, tworzy świat, w którym najważniejszą siłą jest MIŁOŚĆ, a jedynym autorytetem - wskazówki wewnętrznego głosu.

Otwieramy się na drzemiącą w nas mądrość i duchowe przewodnictwo. Odnajdujemy mistrza w sobie.

aya kamiennePo tak głębokim poruszeniu duszy nocna ceremonia ayahuaski musi być bardzo udana, a przeżycia znacznie głębsze i o wiele, wiele ciekawsze.

Zyskaliśmy możliwość  odkrycia mocy i kreowania lepszego losu w  jednym zgodnym współbrzmieniu z Kosmosem.


yantra linia1

 

kamienne kregi aya 009Istnieje mnóstwo kręgów, z których (na ile czas pozwoli) korzystam, by przeprowadzić kolejne rytuały.  Wiele zależy od potrzeb grupy i czasu, jakim dysponuję.

Do ulubionych miejsc zaliczam m.in. "krąg wiedzy" (foto z lewej) - niezwykły punkt na planecie, w którym czuć cudowne wibracje.

Często odprawiam tu podróże bębnowe, choć zwykła medytacja również nabiera szczególnych mocy i znaczenia.


kamienne kregi aya 008

oraz "kosmiczne kręgi"

kregi313

kregII

KregIIII

kregIIaI

kregiII

KregiIbII

Galeria z drogi kultury megalitów, patrz:
http://www.strassedermegalithkultur.de/de/impressionen-von-der-strasse-der-megalithkultur

 

yantra linia1

 

Powrót do strony głównej

 

 

Powitanie

dusiaaaaa 3

Witam gorąco miłośników Ayahuaski; szamanów z powołania, głodne duchy i tropicieli prawdy!

Aldona Mironski

Ceremonie w Holandii

cerhol

Newsletter

Imię:
Email:

Kontakt

mail

Piramida Nowej Ery

yantra

fragment z TVN

copyright Aldona Mironski
Our website is protected by DMC Firewall!