Z prasłowiańskiego kalendarza (Majów)

 

niebieski spektralny wicherCo szykuje nam


ROK NIEBIESKIEGO SPEKTRALNEGO WICHRU?
 
od 26 lipca 2016
do 25 lipca 2017

 

Czas potężnych transformacji, przekształceń i zmian.  


Może to być rok fascynujący, niespokojny, niezwykle dynamiczny i barwny,  a może... ???
- Nudno nie będzie na pewno!

Rok ten niesie ze sobą globalną, całkowitą transformację, która bezkompromisowo wrzuca nas na właściwe tory.
Ton SPEKTRALNY, związany z Wodnikiem pod wodzą rewolucyjnego URANA oznacza nagłe, gwałtowne, nieodwracalne zmiany.
NIEBIESKI WICHER też je symbolizuje, a wzmocniony jest NIEBIESKIM WICHREM, jaki wprowadził nas w Nową Erę (i obowiązuje aż po jej kres).
A zatem....

Valcari 002Gdzie nie spojrzeć, muszą nastąpić zmiany, zmiany, zmiany...

Energia Spektralnego Wichru pomoże usunąć wszystko, co stare, przeżyte, bezużyteczne, skostniałe lub zgniłe.
"Pod topór" idą przykre wspomnienia, niewybaczone krzywdy, urazy, stary sposób myślenia i postępowania..., a także systemy podatkowe czy bankowe... - Usuwamy WSZYSTKO, co już od dawna NAM nie służy, co dławi, tłamsi, dusi i uwiera.
Oznacza to, że wszystkie te sprawy wypłyną na powierzchnię i nie da się przejść obok nich obojętnie. ZAUWAŻYMY (nie da się nie zauważyć) potrzebę wielkich przemian, byśmy pojedynczo i jako ludzkość mogli wdrapać się na wyższy poziom rozwoju.

Im więcej brudu do usunięcia, tym silniejsza będzie oczyszczająca siła Niebieskiego Wichru, szczególnie że....
Wspiera go cały Kosmos! Już w sierpniu 2016, MARS zbliżył się do naszej planety na niebezpiecznie bliską odległość (56 mln km). Taka koniunkcja ma miejsce raz na 60 000 lat i bywa przyczyną aktywności tektonicznej skorupy.

wlochy33 Może spowodować wybuchy wulkanów, trzęsienia Ziemi (no i stało się -  patrz: foto z lewej)... W skrajnym przypadku wywoła gwałtowne zmiany klimatu, choć te są już pewne z innych przyczyn, co opisuję w rozdziale "Nowa Era" (opis poniżej). 

Na poziomie duchowym Mars może być przyczyną wybuchów AGRESJI, jaka grzmi niczym zbliżająca się burza - niemal w każdym w nas. Nie da się jej zaprzeczyć, mamy w końcu całe mnóstwo stłumionych pretensji i złości, które teraz - mocno podkręcone i wzmocnione muszą wybuchnąć!

Energie te wzmacnia ROK KOGUTA z horoskopu chińskiego (28.01.2017 - 15.02.2018), a kogut to czupurny i zawzięty PAN swojego terytorium. Nie patrzy na rozmiar przeciwnika czy skalę zagrożenia, po prostu nikt mu nie podskoczy!

Marsowo - niebieska siła odnowy skłoni nas do weryfikacji dotychczasowego życia na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym, duchowym.... - Tak w sensie jednostki jak i całego społeczeństwa.
- Wszyscy mamy po dziurki w nosie nie załatwionych spraw domowych jak również tego, co stało się po ataku na WTC - wszechobecnej kontroli i ograniczeń - od konieczności kupowania mini flaszeczek na lotnisku przez odciski palców na dowodach aż po ograniczenia, narzucone przez aparat państwowy przy każdej próbie samodzielnego bytowania jednostki....

uwolnienie- Wszystko to w tym roku tak nam SPUCHNIE i NAPĘCZNIEJE, że trzeba będzie coś z tym zrobić.
Poparta Marsem Moc Niebieskiego Wichru doda odwagi i energii, tryśnie pomysłami, a jeśli będzie trzeba, ześle najpotężniejszą siłę gromu!

Mars to potężny wojownik i nie ma z nim dyskusji. Jego zadaniem jest bezwzględnie usunąć to, co już nie reformowalne. Pełni rolę "kosmicznego chirurga", który bezwzględnie wycina wszelkie wrzody, pasożyty czy rakotwórcze narośle... Z impetem wkracza do akcji, by wydostać wrzącą, wulkaniczną wściekłość na zewnątrz zanim ta - rozgrzana do czerwoności - rozsadzi cały system.
Musimy też być bardzo, bardzo uważni, by nie dać wykorzystać energii  złości przez manipulantów!!!

Na domiar złego na niebie wciąż obecna jest kwadratura Plutona do Urana.
- Napięcia takie zdarzają się rzadko (poprzednio w latach 60-tych XXw.), ponadto długo trwają, bo planety te ruszają się powoli i niosą gwałtowne przemiany.  Ich wzajemną relacją naznaczona była m.in. rewolucja francuska.

wicher nieb Obecna kwadratura zawisła nad arabską wiosną, Majdanem, wojną w Donbasie i Syrii, najazdem islamistów na Europę i wzmożonymi atakami "terrorystów"...
Na pożegnanie może dać się mocniej we znaki, szczególnie że - od zimowego przesilenia 2016 - słabnący ten układ podkręci opozycja Jowisza do Urana, przez co podwyższy temperaturę zdarzeń.
W polityce zrobi się gorąco, a przy okazji "zagotują się" mózgi innowatorów, odkrywców i wynalazców. Zaroi się od nowatorskich idei. Będziemy mieli zaskakujące pomysły, które błyskawicznie znajdą zwolenników, spontanicznie decydujących się na NOWE! 
- Układ ten potrwa do sierpnia 2017 czyli do końca Roku Wichru.
Potężna, kosmiczna siła wyzwoli moce i rezerwy energetyczne, o jakich nam się nie śniło. Pomoże znaleźć rozwiązanie na sztucznie stworzone kłopoty i pozwoli przedostać się z największego bagna na absolutne wyżyny.
Krótko rzecz ujmując, szykuje się czas burzliwych emocji i elastycznych przemian.
planeta
W głębi duszy wszyscy pragniemy, by problemy były rzeczywistymi, realnymi problemami, bo i tak mamy ich bez liku! -  Chcemy taniego i przyjaznego środowisku budownictwa, wolnej energii, medycyny naturalnej, szkół, dających dzieciom dobre przygotowanie do życia... itd. 
Musimy zatem błyskawicznie rozprawić się z tym, co zaburza równowagę - głównie z narzucanymi nam sztucznie idiotyzmami.  Możliwe, że zażądamy kategorycznie rozwiązania problemu w Syrii zamiast w nieskończoność dyskutować o uchodźcach. Możliwe, że.... Wiele jest możliwe!

Gwałtowne powiewy Niebieskiego Wichru nie dadzą przydeptać łapci i spokojnie oglądać seriali. Trzeba uwolnić się od egocentryzmu i zmienić nastawienie do życia - tak w domu jak i na forum publicznym.
Tam, gdzie napięcie sięgnie zenitu, wsparty siłami Kosmosu Wicher wkroczy niczym grzmiąca burza, nawałnica i ogień, który bezwzględnie przetransformuje, co przetransformować trzeba!

Do wprowadzania zmian bądź ulepszeń potrzebny nam jest giętki, logiczny umysł (błysk mózgu), otwarte serce, dostatek sił i entuzjastyczna gotowość do przekształceń.
Zaczynamy od siebie i swojej rodziny, by przenieść tę transformację na cały świat. - Kropla w oceanie niewiele może, ale RAZEM - miliony kropli - tworzymy potężną falę, która sprawi, że ożywczy wicher zmiecie z powierzchni planety wszelką zarazę.
I nic już nie będzie po staremu.

maly buddaA po każdym szturmie przychodzi czas na ciszę!

Gdy usuniemy przeszkody na drodze do szczęścia, warto będzie przyznać sobie do niego prawo, stworzyć przestrzeń dla nowych postanowień i produkować piękne WIZJE.
(Inaczej zapętlimy się w "walce o  wolność", a wtedy będziemy się szarpać w nieskończoność.... Lepiej skupić się na celu.)
Pamiętajmy, że dla każdego z nas szczęście ma zupełnie inną formę. Wszechświat mówi nam zawsze TAK - kontrola myśli i uczuć jest po prostu praktyczna. (Patrz:  OBRAZY DUSZY.)

W procesie uzdrowienia pomocne będą rytuały, jak np. moje spotkania w kamiennych kręgach, i - zapewne - bardziej niż kiedykolwiek warto przewietrzyć umysł na ceremonii ayahuaski! W każdym przypadku warto będzie sięgnąć do prastarych metod i pogłębić relacje z otoczeniem.

galaktyczna rodzinaDUCH CZASU podpowiada, byśmy zaczęli tworzyć naturalne więzi na wzór słowiański; rodzina - ród - plemię.
Chodzi o zgodny z naturą model funkcjonowania rodziny i "stada" (społeczeństwa).
W miejsce rywalizacji umundurowanych szczurów w beznadziejnym wyścigu do nikąd stwórzmy atmosferę otwartych serc, wewnątrz której każdy człowiek zacznie rozwijać swoją niepowtarzalność i indywidualne zdolności.
Niech każdy z nas poczuje, jak bezpiecznie i pięknie jest być w pełni sobą.

 ......

 

niebieska mocSTREFA CIENIA

Wicher ma to do siebie, że... zamiata!
Jeśli nic nie zrobimy - Natura może przygotować nam katastrofy; szturmy, powodzie, trzęsienia ziemi... Indywidualnie zaś choroby, dramatyczne zmiany losu...
Wtedy ludzie zajmują się rzeczywiście realnymi problemami i na bzdury brakuje im czasu.
Możliwe są wojny i konflikty wszelkiego typu. - Poprzedni Spektralny Wicher przyniósł wojnę w Wietnamie, 2 cykle temu rozpętała się I-sza wojna bałkańska, 3 cykle - wojna secesyjna w Ameryce.
- Problem nigdy nie dotknął całej planety, bo zamiata się tylko tam, gdzie jest to wyraźnie konieczne.

MARS chce zebrać swoje krwawe żniwo, ale tylko od nas tylko zależy, dokąd skierujemy jego energię! Scenariusz NWO przewiduje, że damy się wzajemnie na siebie napuścić i zdziesiątkujemy się na zasadzie "ZRÓB TO SAM"!

Szamani modlą się, by siła niszczenia - skoro nie da się jej uniknąć - niech dotknie przynajmniej tylko tych, co produkują wojny w gabinetach cieni.

zegar spirala czasuCzas biegnie spiralnie ku światłu i na każdym "zakręcie" weryfikuje, jak dalece już zmądrzeliśmy.

Pokonajmy więc lęki, skupmy się na WIZJI WOLNEGO ŚWIATA i na energii, pomocnej w dokonaniu wielkich przemian. W jedności siła!

 

yantra linia1

 

 

NOWA ERA

 

 

W roku 2012 nastąpił koniec i początek nie jednego, a kilku kalendarzy na raz.
Każdy z nich posiada nieco inny cykl, co znaczy, że doświadczyliśmy tzw. ZBIEGU CZASU - zjawiska, które ma miejsce raz na.... ogromnie wiele lat. 


NowaEra Wilk


Kalendarze były wielokrotnie fałszowane... Zależnie od "szkoły" istnieją kilkuletnie przesunięcia w czasie i niektórzy kładą nacisk nie na 2012, a na rok 2017.
Hindusi  datują przejście z mrocznej KALI YUGI w erę miłości na rok 2025. - Wg obliczeń Pluton wejdzie wówczas do Wodnika i ostateczne domknie wrota starych czasów.

Zacznijmy od tego, że Ziemia wykonuje 3 ruchy:
1. Ruch obrotowy - wokół własnej osi (pełny cykl to doba - 24 h)
2. Ruch postępowy wokół Słońca (pełny cykl to rok),

Gyroscope precession3. Ruch precesyjny
- Ziemia wiruje jak bączek,a  jej oś  "rysuje" na niebie koło.
Pełny cykl precesji trwa ca. 26 tys. lat i nazywany jest DOBĄ SWAROGA (u Greków Rokiem Platońskim, dla Indian zaś był to czas, objęty Kalendarzem Majów. )

Gwiazda Polarna nie jest zatem gwiazdą stałą. Są to różne gwiazdy. I zależnie od tego, w którą to właśnie wycelowała ziemska oś, przeżywamy na Ziemi określony czas, epokę, erę...  itd.


swiat stykaIlekroć na Niebie Północy ukazuje się Gwiazda Polaris (niektórzy zwą ją POLAK), niebo wokół niej kręci się tak, że Wielka Niedźwiedzica  tworzy charakterystyczny wzór.
Wzór ten uważany jest za symbol szczęścia przez niemal wszystkie starożytne kultury.
Możliwe, że panowanie POLARIS wróży czas pokoju i radości.


Okres "panowania" kolejnych gwiazd  przypisjuje się różnym bogom, nad całością zaś czuwa od "zawsze" ojciec Kosmos (słowiański Swaróg).

eranowacalaegrGdy w NORD POLU - nad biegunem    pojawia  się "nowa" Gwiazda, planeta odbiera całkiem inne "kosmiczne impulsy" i w naszą stronę płyną odmienne energie.
One to właśnie inicjują nowe prądy duchowe i wyzwalają w ludziach inne skłonności... Krótko mówiąc - nastaje NOWY CZAS.

 - Z punktu widzenia kosmicznego  Polaris króluje nam  już "chwil parę"... I coraz mocniej się rozkrąca.

Dodatkowo - w punktach równonocy ukazali się Strażnicy Niebios - Królewska Gwiazda, MESJASZ i SIERP (inaczej Fomalhaut z gw. Ryb i Regulus z gw. Lwa).
Gwiazdy te, znacznie potężniejsze od Słońca - poprzez swoją masę i grawitację - silnie oddziałują na wszystko, co dzieje się na naszej planecie.

regulus Fomalhaut

We wrześniu 2016 r. Ziemia i Słońce utworzyły ze Strażnikami Niebios linię na jednej płaszczyźnie, a działanie pola grawitacyjnego Mesjasza i Sierpa zostało wzmocnione przez grawitację Słońca.

Zdarzenie to jest opisane w Nowym Testamencie jako powtórne przyjście Mesjasza (z sierpem dłoni).

REGULUS

Mt. rozdz. 3 "Ma On wiejadło w ręku i oczyści swój omłot: pszenicę zbierze do spichlerza, a plewy spali w ogniu nieugaszonym".
10. Już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Każde więc drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone.

Angela Merkel i Obama na wszelki wypadek radzili ludziom zgromadzić zapasy żywności i wody. W rzeczywistości jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć, co owo powtórne przyjście Mesjasza oznacza. I choć nie możemy wykluczyć kataklizmów, bardziej prawdopodobne są tu diametralne zmiany ludzkich postaw.

Tak czy inaczej, u ZBIEGU CZASU zmiany mają charakter globalny i bardzo głęboko nas dotkną... A po tym okresie nic już nie będzie takie samo.

doba swarogaDOBA SWAROGA, jak to doba, dzieli się na dzień i noc.
W roku 2012 skończyła się NOC, którą ok. 13 tys. lat temu przywitał "koniec świata" w postaci POTOPU. Mieszkańcy potężnej niegdyś cywilizacji zostali sprowadzeni do poziomu jaskiniowców i na ludzi padł wielki strach. Zaczęły trawić ich choroby, głód, cierpienie, niesprawiedliwość, gniew, gwałty, tortury, grabieże, wojny i liczne klęski żywiołowe...
Wraz z pogłębiającym się mrokiem nocy światłe niegdyś umysły ostatecznie "zasnęły" i stały się tak zamknięte, że nawet patrząc, trudno im było coś zobaczyć. Stąd przeróżne indywidua "spod ciemnej gwiazdy" (jak np. Hitler) robili z ludzkością, na co tylko mieli ochotę.

W roku 2012 także nastąpił "KONIEC ŚWIATA", ale tylko dla panoszącego się bezkarnie zła, dla korupcji, ucisku, wyzysku i wszelkiej bezdusznej władzy. 
Punkt czasowy, jak wspomniałam - jest nieco rozciągnięty, mamy bowiem do czynienia z dłuższym procesem przemiany. Aktualnie wyłaniający się z cienia strażnicy WIEDZY napotykają  wciąż na opór lub ośmieszenie, ale... Jest to też czas, kiedy zdeklarowani zwolennicy nocy mogliby się jeszcze opamiętać.
Nieodwołalnie bowiem rozpoczął się DZIEŃ SWAROGA czyli... Będzie coraz lepiej.
   
Yin yang.svg Wrócili dawni bogowie, nic zatem dziwnego w tym, że odżywa stara wiara i prawda. Wielka Matka (na ceremoniach hurtowo) budzi swoje dzieci do nowego życia w miłości...
Mamy teraz przestawić zwrotnice na nowe tory życia w zgodzie z naturą i w szacunku dla wszystkich istot. 
- Nie chodzi tu o akcje w dziedzinie ekologii, a o głęboką świadomość, że stanowimy JEDNOŚĆ z naturą. To pomoże nam stworzyć cywilizację o bardziej ludzkim obliczu.
Ważnym elementem stanie się odkrycie WIEDZY,zaimpregnowanej w najgłębszej części naszej istoty. 

Ruch precesyjny zmienia nachylenie Ziemi względem Słońca. Pojawienie się nowych gwiazd w umownych punktach na firmamencie to sygnał, że inne obszary planety ulegną ogrzaniu i naświetleniu. Niesie to za sobą potężne zmiany klimatyczne. I - jak zapowiadał słynny jasnowidz, ojciec Klimuszko - w Polsce będą rosły pomarańcze (spokojnie, nie za naszego życia).

palmywsnieguAnalogicznie nastąpi powolne ochłodzenie półkuli południowej, co wiąże się z masowym wymieraniem wielu roślin i zwierząt. A ponieważ cykle nieba odzwierciedlają się w ludzkim organizmie, uchodźcy z ciepłych krajów uciekają jak szczury z tonącego okrętu - na Północ!
Stary system próbuje nam tu wmówić globalne ocipienie, ktoś dobrze zarabia na limitowanej emisji gazów albo - majstersztyk hochsztaplerstwa - na  ratowaniu wymierających gatunków.... Tymczasem zjawisko to jest w pełni naturalne i planeta doskonale je zna. Genotypy różnych stworzeń wyczerpują się zgodnie z Wielkim Planem. 
Odejdzie też wielu ludzi - zwłaszcza tych, którzy kurczowo trzymają się starych czasów. Do roku 2025  Ziemia przygotowuje proces oczyszczania i tam, gdzie to konieczne, użyje sił naturalnych.
Ci, którzy w okresie NOCY zachowali człowieczeństwo i przestrzegali praw moralnych, mogą spać spokojnie.
 

Wraz z zakończeniem Nocy Swaroga skończyła się Era Ryb i przeszliśmy do Ery Wodnika. (Źródła podają różny czas trwania jednej Ery, dla jednych jest to 2012,5, dla innych 2150 lat.)
Era Ryb zdominowana była przez hierarchię, władzę, przemoc, narzucane systemy wierzeń i konieczność podążania za liderami. Jej koniec czyli przejście do Ery Wodnika opisane zostało w Nowym Testamencie jako OSTATNIA WIECZERZA. Słowa Jezusa: "Oto gdy wejdziecie do miasta, spotka się z wami człowiek niosący dzban wody. Idźcie za nim do domu, do którego wejdzie." Św. ŁK. 22:10

era wodnikaEra Wodnika oplecie nas... siecią informacyjną. Wiarę zastąpi WIEDZA i zrozumienie. Władza pozostanie, ale tylko po to, by służyć - tak społeczeństwu jak i jednostce.
Podstawowym tematem stanie się kosmiczna świadomość, jedność wszechrzeczy i wyjątkowość każdej z nich.

Z książki Barbary Marciniak PLEJADIANIE;
...W Epoce Wodnika celem napływającej energii będzie oświecenie całej ludzkości...
Wielu z was sądzi, że ktoś inny przyniesie pokój i ocalenie - że Mesjasz lub przodkowie z Nieba rozwiążą wasze problemy i dadzą wam lekarstwo na choroby i zanieczyszczenia. Tymczasem nadejście, którego oczekujecie, jest nadejściem świadomości....

...Jeśli nadal będziecie oddawać waszą moc innym, będziecie żyli pod władzą w największej tyranii, jaką może pomieścić ten świat, tyranii, która sięga daleko i ostatecznie kolonizuje kosmos. (...)

wonderful worldKiedy zjednoczycie się jako rodzaj ludzki, otworzą się drzwi, dzięki czemu będziecie mogli spotkać resztę waszej rodziny jako równoprawni jej członkowie.
Uruchomione zostaną wszystkie wasze medialne łącza, a więc nie będzie mógł istnieć żaden fałsz, kłamstwo ani oszustwo... (...)

[Zostanie podniesiona] częstotliwość od poziomu rozpaczy i strachu do ekstazy, miłości i bohaterstwa.

Kiedy nadacie Ziemi tę wibrację, doświadczycie tysiąca lat pokoju, zapowiadanego w waszych historiach i legendach.

 
U ZBIEGU CZASU jednocześnie z Rybami zamknęła się też EPOKA LISA.

liseki wilczekLisem rządziła Marzanna (Mara) - bogini brudu, stagnacji, walki, nienawiści, zimna, zła i śmierci...
- Znamy ją doskonale, gdyż wciąż jeszcze jesteśmy nią nasiąknięci. Od IV w. n.e. kiedy to przemocą zaczęto wpajać nam chrześcijaństwo, Mara obnażała ludzką podłość we wszystkich możliwych odsłonach. Nauczyła nas przebiegłości, fałszu, chciwości, zdrady, zapiekłej złości, okrucieństwa i oszustwa.
Ludzie w tym czasie kompletnie już nie potrafili korzystać z wewnętrznej mądrości, chętnie działali przeciwko sobie samym, w wielu przypadkach stali się zimni, egoistyczni i mściwi.... Wiadomo; Najciemniej jest przed dniem!

Lekcje Marzanny były bolesne, ale... Skuteczne - przynajmniej na tyle, byśmy szczerze zapragnęli czegoś całkiem innego. I Kosmos wychodzi nam naprzeciw!

wolfŚWIT SWAROGA ogłasza Epoka Wilka
, podczas której władzę ma objąć Weles - bóg i władca Zaświatów.
Mam tu małe wątpliwości, bo - moim zdaniem - do głosu dochodzi bogini (G)AYA, ale... 
Możliwe, że Gai przypada władanie całym Dniem Swaroga (wkrótce to rozwikłam).

Kto by nie rządził, Wilk pozostaje Wilkiem - białym psem, który nie da się zaprząc do żadnego cyrku! Jest to opiekun rodziny i stada - zwierzę do bólu lojalne i szlachetne. Jak to pies - anielsko kochające, a czasem (zgodnie z wolą Matki Natury) bezdusznie okrutne. - Pełni w lesie rolę kosmicznego kontrolera harmonii i równowagi czyli bez zbędnych dyskusji, błyskawicznie rozprawi się z każdym zakłóceniem; energią strachu czy inną dysharmonijną wibracją.

era wilka1a Epoka Wilka to dopiero Świt Swaroga czyli CZAS WIELKIEGO PRZEBUDZENIA.
Przeżyjemy globalny zwrot ku rodzinie i systemom plemiennym. Nie cofniemy się do tyłu, bo zdobycze cywilizacji  są cudowne, tylko muszą być kontrolowane. Wdrażając nowe technologie czy ulepszając stare tym razem zadbamy o bezpieczeństwo naszych dzieci i całej planety. 

Na wszystkich płaszczyznach będziemy przygotowywać się do duchowego rozkwitu i wzrostu w późniejszych epokach.

baby naturaWartością będzie człowiek i jego wolny rozwój w atmosferze pełnej harmonii, w połączeniu z Naturą, na silnym fundamencie, stworzonym z rodziny, rodu i plemienia. 
Ukształtujemy nową przestrzeń dla prawdy, miłości i piękna. I jak to wilki -  bezwzględnie rozprawimy się z tymi, którzy zechcą utrzymać stosunki z minionego czasu lub w jakikolwiek sposób zakłócą nam - nasz własny (!) Nowy Porządek Świata.

eraWILKAEpoka Wilka potrwa do 3 632 r., Era Wodnika do 4 162...  Czasu mamy mnóstwo!
Aktualna Gwiazda, Polaris, zapowiada dobry czas dla Polski na całą Epokę Wilka, a nawet i dłużej (ca. 2 tys. lat).
Jest to również czas górowania nad naszym krajem Gwiazdozbioru Łabędzia, który stanowi uosobienie BOGINI ŁADY.

Tor "przelotu Łabędzia" ciągnie się od Zimbabwe przez Egipt, Grecję.... na Północ przez Polskę. Wszędzie, gdzie górował, docierał ciepły klimat i obserwowano kwitnący rozwój kolejnej cywilizacji.
Teraz nadchodzi czas Polaków, czas Słowian - dzieci bogini Łady.

000

 

niebieski wicherW NOWĄ ERĘ
(o ile data wejścia jest prawidłowa) przeniosła nas wibracja NIEBIESKIEGO REZONANSOWEGO WICHRU.
I ona to obowiązuje aż po jej zakończenie.

Ożywczy powiew wichru odnowy niesie ze sobą liczne, zaskakujące zmiany. Z typowym dla siebie przyśpieszeniem wprowadza nas w pole naszych mentalnych i emocjonalnych wzorców, żeby... POZAMIATAĆ!
Brak dostatecznie szerokiej przestrzeni, brak wolności... dają się ostro we znaki.
Z siłą i w tempie rozszalałego wichru wielu z nas będzie chciało uwolnić się od wszystkiego, co skostniałe, co się przeżyło i co ogranicza swobodny rozwój. - Niektórzy znajdą się dosłownie w oku cyklonu.
W sensie społecznym WIEDZA zechce wyzwolić się z ciasnych murów szkolnej edukacji, sprawiedliwość z przestarzałych budynków "PRAWA", zdrowie spod chemicznej dyktatury medycyny, Ziemia..... m.in. od pestycydów, polityka od kłamstw, my sami od zatwardziałych myśli i związków bez uczuć. - Wszystko, co się nie sprawdza, musi być dosłownie wymiecione, aż poczujemy ożywczy powiew świeżości.
Szykują się zatem wichrowe burze, a po burzy... SPOKÓJ. - Głęboki, świadomy, piękny CZAS NA CISZĘ! - W bezkresnym oceanie owej ciszy odnajdziemy kontakt sami ze sobą i wsłuchani w wewnętrzny głos, ujrzymy drogowskaz na przyszłość.
Każdy sam zdecyduje, jak długo w jego życiu szaleć będzie wicher i kiedy zanurzyć się w CISZĘ. Ceremonie ayahuaski mogą nam w tym dopomóc.

Z nową świadomością zaczniemy uczyć się odpowiedzialności za własny los i stan planety. Będziemy zmuszeni inaczej niż dotąd rozwiązywać konflikty i problemy. Trzeba będzie opanować sztukę pokojowego dialogu i współpracy w miejsce dotychczasowej rywalizacji i wojen. Otworzymy się na genialne rozwiązania i wynalazki.
Krótko mówiąc ma zatriumfować Dobro, Prawda, MIŁOŚĆ i jednakowe prawo każdego człowieka do szczęścia.
Czy to utopia? - WSZYSTKO zależy od nas samych!

ceremonia102Na ceremoniach znajdujemy wiele wartościowych podpowiedzi, inspiracji i duchowej wiedzy. Dowiadujemy się, skąd przyszliśmy, dokąd zmierzamy... i z materiału naszych marzeń sami tworzymy naszą PRZYSZŁOŚĆ.
Istoty ze światła uczą, jak wprowadzać duchową rzeczywistość w życie - w samym centrum rozszalałego wichru zdarzeń.
Gdy wszyscy przejdziemy głęboką, wewnętrzną przemianę i transformację, na lepsze zmieni się świat.
Stanęliśmy na linii "START!" Mamy przed sobą całą epokę i mnóstwo czasu, by odkryć tę, słynną we Wszechświecie, ludzką doskonałość.

 

Strefa cienia

Nie chcę nikogo straszyć....

yantra linia1

 

 

MOJA PROGNOZA NA PRZYSZŁOŚĆ

(artykuł z roku 2008)

 

Dusia w BalonieNasze myśli, uczucia i WIZJE tworzą naszą rzeczywistość -
jest to odwieczna Prawda wielkich filozofów, mistyków i zwolenników ruchu New Age.
- W Erze Wodnika ma to być Prawda nas wszystkich. 

Globalny problem polega na tym, że w tej chwili na  Ziemi walczą ze sobą dwa potężne prądy duchowe i dwie skrajnie odmienne WIZJE, inaczej myślących ludzi.
Stąd tak wiele teraz konfliktów, awantur i sporów - zarówno na forum publicznym jak i prywatnym.
Przeżywamy czas ostatecznych wyborów, w jakim świecie pragniemy się znaleźć i dwie potężne frakcje walczą o przeforsowanie swoich planów.

 

DWIE WIZJE ŚWIATA W NOWEJ ERZE

dusia komuna1WIZJA TOTALITARNEGO ZNIEWOLENIA
to terroryzm i kontrola absolutna.
Każdy będzie miał wszczepiony mikrochip, zastępujący m.in. dowód tożsamości i kartę bankową.
Dzięki elektronice możliwy będzie nadzór nawet nad długością naszych fal mózgowych, byśmy nie stwarzali zagrożenia dla panującego systemu.
Przy obłąkańczych podatkach i narzuconych poglądach... każdy będzie się bać.

 WIZJA ZJEDNOCZONYCH SŁOWIAN
to planeta ludzi wolnych, uduchowionych, dążących do szczęścia i doskonałości na wszystkich płaszczyznach bytu.

...


Wizję totalitaryzmu tworzą nie tylko słudzy cienia, ale także ludzie nad wyraz praworządni, podporządkowani, wrażliwi, pragnący spokoju i stabilizacji. Zwykli konformiści.
Ruch New Age też nie skupia wyłącznie aniołów. Pełno wśród nas oszołomów, którzy przyciągając mistycznymi sloganami chcą przekonać, że tylko oni mają monopol na Prawdę.
Tak więc czarne nie zawsze jest czarne, białe niekoniecznie białe. W obliczu wolności słowa i potęgi internetu nurzamy się w oceanie dezinformacji.
Pozostaje rozwijać intuicję i głęboką mądrość w nas samych.

GreenEarthCities

Na wąskim podwórku ludzi spirytualnych gra o WIZJE jest wyjątkowo ostra, bo odbywa się przy pełnym udziale świadomości.
Tu doskonale zdajemy sobie sprawę z potęgi umysłu, mamy jasność, że niewielka grupa ludzi, skupionych na wizjach wolności może osiągnąć znacznie więcej niż tysiące manipulowanych "mugoli".
Od nas zatem zależy, czy wybierzemy miłość i tolerancję, by każdy mógł swobodnie podążać własną ścieżką, czy pogrążymy się znów w układach, wewnątrz których obowiązuje narzucony sposób myślenia.

Rozstrzygnięcie, która wizja stanie się rzeczywistością, ma nastąpić podobno w roku 2012, choć pewnie dokonuje się od lat i trwać będzie długo po umownej dacie.
Z pewnością nic nie jest ostateczne, chociaż... określić się trzeba.

Green1366x768Do naszych zadań należy jedynie tworzyć własny raj na Ziemi w myśl zasady, że gdy każdy posprząta własne podwórko, świat będzie czysty. Wystarczą tu wizje, wizje i jeszcze raz wizje.
Nasze myśli i uczucia mają moc, a MYŚL jest wolna!!!

Czas wyborów nie należy do łatwych, lecz jeśli poddamy się zmianom, jeśli znów przejmiemy odpowiedzialność za naszą planetę, prognozy dla nas są optymistyczne.

 

ERA SPRAWIEDLIWOŚCI


Według CROWLEYA ludzkość ma za sobą dwa eony.

W eonie Izydy panował matriarchat. Ludzie żyli zgodnie z prawem Natury, niewinni, bezgrzeszni i... pozbawieni świadomości.

W eonie Ozyrysa zapanowała dyktatura patriarchatu. Powstały wielkie religie, których złożony dogmatyzm stał się fundamentem obłąkańczych rzeczywistości.
Pogłębiający się stale konflikt między ludzkością a światem Natury, między ziemskimi prawami a Prawdą... zaowocował mnóstwem wypaczeń. Powszechne dewiacje są tego dowodem.

maatJesteśmy świadkami narodzin kolejnego eonu, w którym - choćby z wielkim bólem - zmuszeni będziemy porzucić fałszywe ideologie.
Dzięki temu, że zwrócimy się ku Prawdzie, dominacja człowieka nad człowiekiem przestanie być możliwa. Otworzy się przed nami świat, pełen nowych możliwości.
Każdy z nas stanie się ŚWIADOMY i przejmie odpowiedzialność za własne życie.Ten przyszły czas - Nową Erę - Crowley przypisał pierwotnie Horusowi, ostatecznie jednak powierzył ją bogini sprawiedliwości Maat.
Jest to energia harmonii i równowagi.

000

 

Aldona Mironski

Powitanie

dusiaaaaa 3

Witam gorąco miłośników Ayahuaski; szamanów z powołania, głodne duchy i tropicieli prawdy!

Aldona Mironski

Ceremonie w Holandii

cerhol

Newsletter

Imię:
Email:

Kontakt

mail

Piramida Nowej Ery

yantra

fragment z TVN

copyright Aldona Mironski
DMC Firewall is a Joomla Security extension!